Simplicity (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Bottom
ru: Снизу

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Widget
ru: Виджет

en: Banner
ru: Баннер

en: loading
ru: загружается

en: Content top
ru: Над контентом

en: Featured
ru: Популярное

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Page @start of @end
ru: Страница @start из @end
