Simplicity (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Bottom
tr: Alt

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
