Simplicity (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
