Simplicity (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Bottom
id: Dasar

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Widget
id: Piranti

en: Featured
id: Pilihan

en: Content bottom
id: konten bawah

en: Main menu
id: Menu utama

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua
