Simplicity (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Bottom
uk: Знизу

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Widget
uk: Віджет

en: Banner
uk: Банер

en: loading
uk: завантажується

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Page @start of @end
uk: Сторінка @start з @end
