Simplicity (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Widget
ca: Giny

en: Featured
ca: Distintiu

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Page @start of @end
ca: Pàgina @start de @end
