Simplicity (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Widget
jv: Piranti

en: Featured
jv: Fitur

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
