Simplicity (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Bottom
cs: Dole

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: loading
cs: načítání

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
