Simplicity (7.x-1.8) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Bottom
hi: तल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Content bottom
hi: विषय सूची - नीचे

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा

en: Top bar
hi: उपरी पट्टी
