Simplicity (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Bottom
hu: Alja

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Widget
hu: Felületi elem

en: loading
hu: betöltés

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Page @start of @end
hu: @start. oldal, @end összesen
