Simplicity (7.x-1.9) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
