Simplicity (7.x-1.13) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Bottom
eu: Behean

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: loading
eu: Kargatzen

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
