Simplicity (7.x-1.13) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
