Simplified Social share (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Block
ar: الصندوق

en: Location
ar: الموضع

en: About
ar: حول

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
