Simplified Social share (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Developers
da: Udviklere

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Block
da: Blok

en: Location
da: Lokation

en: API Key
da: API-nøgle

en: NO
da: NEJ

en: YES
da: JA

en: Node content
da: Node indhold

en: About
da: Om

en: Links area
da: Linkområde

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider
