Simplified Social share (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Block
el: Μπλοκ

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Node content
el: Περιεχόμενου κόμβου

en: About
el: Περί

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
