Simplified Social share (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Developers
hi: विकसित करने वाले

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Location
hi: स्थान

en: About
hi: के बारे में
