Simplified Social share (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Block
ku: بلۆک

en: Location
ku: شوێن

en: About
ku: دەربارە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
