Simplified Social share (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Developers
ru: Разработчики

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Block
ru: Блок

en: Location
ru: Место

en: API Key
ru: Ключ API

en: NO
ru: НЕТ

en: YES
ru: ДА

en: Node content
ru: Содержимое материала

en: About
ru: Информация

en: Links area
ru: Область ссылок

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах
