Simplified Social share (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Block
sl: Blok

en: Location
sl: Mesto

en: About
sl: O modulu
