Simplified Social share (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Developers
ta: உருவாக்குநர்கள்

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Block
ta: பெட்டி

en: Location
ta: இடம்

en: About
ta: பற்றி

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
