Simplified Social share (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Location
ug: ئورنى

en: About
ug: ھەققىدە
