Simplified Social share (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Developers
et: Arendajad

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Block
et: Plokk

en: Location
et: Asukoht

en: NO
et: EI

en: YES
et: JAH

en: Node content
et: Postituse sisu

en: About
et: Programmist

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
