Simplified Social share (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: Block
is: Blokkur

en: Location
is: Pláss

en: About
is: Um

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
