Simplified Social share (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Block
he: בלוק

en: Location
he: מיקום

en: About
he: אודות

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
