Simplified Social share (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Developers
hu: Fejlesztők

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Block
hu: Blokk

en: Location
hu: Helyszín

en: API Key
hu: API-kulcs

en: NO
hu: NEM

en: YES
hu: IGEN

en: Node content
hu: Tartalom

en: About
hu: Leírás

en: Links area
hu: Hivatkozások területe

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak
