Simplified Social share (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Developers
nl: Ontwikkelaars

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Block
nl: Blok

en: Location
nl: Locatie

en: API Key
nl: API-sleutel

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: About
nl: Over

en: Links area
nl: Linkvak

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's
