Simplified Social share (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Developers
sv: Utvecklare

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Location
sv: Plats

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Node content
sv: Nodinnehåll

en: About
sv: Om

en: Links area
sv: Länkfält

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna
