Simplified Social share (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Password
af: Wagwoord

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Block
af: Blok

en: Location
af: Ligging

en: Confirm Password
af: Bevestig Wagwoord
