Simplified Social share (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Password
be: Пароль

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Block
be: Блок

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: API Key
be: Ключ API

en: About
be: Аб

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
