Simplified Social share (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Node content
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ནང་དོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
