Simplified Social share (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Password
cy: Cyfrinair

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Block
cy: Bloc

en: Location
cy: Lleoliad

en: Links area
cy: Man dolenni
