Simplified Social share (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Password
de: Passwort

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Email
de: E-Mail

en: Vertical
de: Vertikal

en: Location
de: Ort

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: NO
de: NEIN

en: YES
de: JA

en: Confirm Password
de: Passwort bestätigen

en: Node content
de: Beitragsinhalt

en: About
de: Über

en: Links area
de: Link-Bereich

en: Bottom Left
de: Unten links

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Top Left
de: Oben links

en: Top Right
de: Oben rechts

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten

en: Social Sharing
de: Soziales Teilen

en: Social Plugins
de: Soziale Plugins

en: Hi
de: Hallo
