Simplified Social share (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Password
fa: گذرواژه

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Block
fa: بلوک

en: Location
fa: مکان

en: Node content
fa: محتوای گره

en: About
fa: درباره

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
