Simplified Social share (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Password
gl: Contrasinal

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Block
gl: Bloque

en: Location
gl: Localización

en: NO
gl: NON

en: YES
gl: SI

en: About
gl: Información

en: Links area
gl: Zona de ligazóns

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
