Simplified Social share (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Location
gu: સ્થાન

en: About
gu: વિશે
