Simplified Social share (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Password
hr: Lozinka

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Email
hr: E-pošta

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Block
hr: Blok

en: Location
hr: Lokacija

en: About
hr: Opis

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
