Simplified Social share (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Password
ja: パスワード

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Email
ja: メール

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Block
ja: ブロック

en: Location
ja: 場所

en: About
ja: アバウト

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ
