Simplified Social share (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Password
jv: Sandhi

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Block
jv: Blok

en: Location
jv: Lokasi

en: About
jv: Ngenani

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
