Simplified Social share (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
