Simplified Social share (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು
