Simplified Social share (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Password
lt: Slaptažodis

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Email
lt: El. paštas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Block
lt: Blokas

en: Location
lt: Vieta

en: API Key
lt: API raktas

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: About
lt: Apie

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
