Simplified Social share (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Password
lv: Parole

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Email
lv: E-pasts

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Block
lv: Bloks

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: About
lv: Par

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
