Simplified Social share (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Email
mr: ईमेल

en: Block
mr: भाग

en: Location
mr: स्थळ
