Simplified Social share (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Password
nn: Passord

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Block
nn: Blokk

en: Location
nn: Stad
