Simplified Social share (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Password
pl: Hasło

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Block
pl: Blok

en: Location
pl: Położenie

en: API Key
pl: Klucz API

en: NO
pl: NIE

en: YES
pl: TAK

en: Node content
pl: Zawartość węzła

en: About
pl: O stronie

en: Links area
pl: Obszar odnośników

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony
