Simplified Social share (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Password
ps: پټ توری

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Vertical
ps: نېغ

en: Block
ps: غونډ

en: About
ps: په اړه
