Simplified Social share (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Password
ro: Parolă

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Email
ro: email

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Block
ro: Bloc

en: Location
ro: Locaţia

en: API Key
ro: Cheie API

en: NO
ro: NU

en: YES
ro: DA

en: About
ro: Despre

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate
