Simplified Social share (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Block
sq: Bllokuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: About
sq: Informacione
