Simplified Social share (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Yes
es: Sí

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: API Key
es: Clave API

en: Node content
es: Nodo contenido

en: About
es: Acerca de

en: Links area
es: Área de enlaces

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Top Left
es: Superior izquierdo

en: Top Right
es: Superior derecho

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas
